3 часа / 3 человека
(Максимальное размещение 6 гостей)
3 часа / 2 человека
(Максимальное размещение 3 гостя)
сенная полка в парное помещение застеляется из свежего сена перед самым посещением гостей
банные веники готовятся для проведения банных процедур пармастером исключительно с разрешения гостей
время пребывания в комплексе начинается с того времени, на которое был сделан заказ
возможен возврат аванса не менее, чем за сутки до забронированного времени так как профессиональные печи Банного Комплекса «Мартышей» нужно готовить к вашему приходу как минимум за 12 часов
Якщо Ви бажаєте відновити світлий розум та легкість у тілі,вважаючи на постійний стрес нашого життя,то кращого місця Ви не знайдете…«Бані Мартишев»-це неймовірний комплекс,атмосфера якого відключить від реальності та допоможе відновити баланс сил та думок.Окрема подяка пармейстеру Віктору,який супроводжує протягом всього процесу паріння та завершення процесу медово-сольвим скрабуванням Велика подяка!Рекомендую!Тільки позитиві емоції! З повагою Крістіна М. Відвідували 30.11.25р
Всім щиро рекомендую!Вже другий раз тут, і це неймовірно! Все на вищому рівні, дуже гарно, все продумано до деталей
Неймовірне місце, де просто зупиняється час! Дуже стильно, комфортно, атмосферно! Чудовий персонал, просто дуже уважні та дбайливі)Чан- просто супер, відпочили тілом і душею! Дуже рекомендуємо!!!
Зручний графік роботи - вміють підлаштовуватися під клієнта, та і сервіс загалом. Оцінка 5+ давно так не парився
Хороше місце. Обрали для релаксу з подругами і не пожалкували. І головне, що доступне замовлення по кухні - шашлик, бургери, закуски. Тому не довелося готувати і вести з собою. Всі в захваті.
Ну що сказати. Були з родиною на вихідних...Баня добра, температуру тримає, повітря не пересушене, дерево та полиці такі як треба. Рекомендую!
Прекрасное заведение, очень вкусная кухня! Единственный минус — столик нужно бронировать заранее.
Був вперше. Комплекс дуже чистий, новий, новий. Персонал привітний та уважний. Лазня сама по собі шикарна, дуже вразив зруб дерева, великий приємний. В цілому все шикарно, коштує своїх грошей однозначно!
Дуже затишні котеджі, все чистенько та акуратно. Чудово готують, все дуже смачно. Весь персонал це приємні люди, які з радістю вам допоможуть в організації вашого заходу. Ми залишилися дуже задоволені!