3 години / 3 людини
(Максимальне розміщення 6 гостей)
3 години / 2 людини
(Максимальне розміщення для 3-х гостей )
сінна полиця у парне приміщення застеляється із свіжого сіна перед самим відвідуванням гостей
банні віники готуються для проведення банних процедур пармайстром виключно з дозволу гостей
час перебування в комплексі розпочинається з того часу, на яке було зроблено замовлення
можливе повернення авансу не менш , ніж за добу до заброньованого часу так як професійні печі Банного Комплексу «Мартишів» потрібно готувати до вашого приходу як мінімум за 12 години
Якщо Ви бажаєте відновити світлий розум та легкість у тілі,вважаючи на постійний стрес нашого життя,то кращого місця Ви не знайдете…«Бані Мартишев»-це неймовірний комплекс,атмосфера якого відключить від реальності та допоможе відновити баланс сил та думок.Окрема подяка пармейстеру Віктору,який супроводжує протягом всього процесу паріння та завершення процесу медово-сольвим скрабуванням Велика подяка!Рекомендую!Тільки позитиві емоції! З повагою Крістіна М. Відвідували 30.11.25р
Всім щиро рекомендую!Вже другий раз тут, і це неймовірно! Все на вищому рівні, дуже гарно, все продумано до деталей
Неймовірне місце, де просто зупиняється час! Дуже стильно, комфортно, атмосферно! Чудовий персонал, просто дуже уважні та дбайливі)Чан- просто супер, відпочили тілом і душею! Дуже рекомендуємо!!!
Зручний графік роботи - вміють підлаштовуватися під клієнта, та і сервіс загалом. Оцінка 5+ давно так не парився
Хороше місце. Обрали для релаксу з подругами і не пожалкували. І головне, що доступне замовлення по кухні - шашлик, бургери, закуски. Тому не довелося готувати і вести з собою. Всі в захваті.
Ну що сказати. Були з родиною на вихідних...Баня добра, температуру тримає, повітря не пересушене, дерево та полиці такі як треба. Рекомендую!
Прекрасное заведение, очень вкусная кухня! Единственный минус — столик нужно бронировать заранее.
Був вперше. Комплекс дуже чистий, новий, новий. Персонал привітний та уважний. Лазня сама по собі шикарна, дуже вразив зруб дерева, великий приємний. В цілому все шикарно, коштує своїх грошей однозначно!
Дуже затишні котеджі, все чистенько та акуратно. Чудово готують, все дуже смачно. Весь персонал це приємні люди, які з радістю вам допоможуть в організації вашого заходу. Ми залишилися дуже задоволені!